English

اديتور داخل آرم مشکي2

برگزاری همایش "بزرگ خیرین کوچک"

نوشته شده توسط : روابط عمومی
کد مطلب: 3018
تاریخ انتشار: ۱۸ مهر ۱۳۹۴
نظرات: بدون دیدگاه

همایش "بزرگ خیرین کوچک" با هدف نهادینه کردن فرهنگ بخشش در کودکان همزمان با روز جهانی کودک و با همکاری اداره کل آموزش و پرورش و مساعدت جناب آقای قائدی ها رئیس کل آموزش و پرورش استان اصفهان،توسط گروه نیکوکاری لبخند و زیر نظر خیریه صدیقه طاهره(س)در تاریخ 14و15مهرماه درهتل آسمان برگزارشد.
جهت حضور دانش آموزان در این برنامه با مدارس برتر اصفهان هماهنگی لازم انجام و با همکاری مدیران مدارس نامه هایی خطاب به اولیاء دانش آموزان و شخص دانش آموزان بهمراه بروشورها در مدارس توزیع گردید،سپس در برنامه صبحگاه مدارس راجع به این همایش ازطرف گروه نیکوکاری لبخند صحبت شد.
در تاریخ 14مهرهمایش بزرگ خیرین کوچک ویژه دختران وبا حضور دانش آموزان مدارس دخترانه البرز،نوید،دیبا و مهد کودک هفت گنبد برگزار شد.دانش آموزان با اهداء اسباب بازی های نو و در حد نوخود در این جشن شریک شدند.
این همایش در تاریخ 15مهر ویژه مدارس پسرانه برگزار و مدارس پسرانه البرز ،حضرت ابوالفضل،سما شرکت داشتند.
در این همایش برنامه های شاد توسط گروه کودک آقای کانپوری و خاله ستاره،آقای روحانی و خاله سحر برای دانش آموزان اجرا شد.همچنین جناب حجه السلام کاردان پوربا حضور در این جشن با دانش آموزان راجع به این امر پسندیده صحبت کردند. در این برنامه چندین مسابقه برگزار شد و به دانش آموزان جوایزی اهدا شد.
در پایان این همایش حدود 2000قطعه اسباب بازی و عروسک جمع آوری شد تا در اختیار کودکان نیازمند قرار بگیرد.

 

پرداخت نقدی 3تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
pic1